blog.Xinzerce.cz
Nejen o pozadí oblíbené české inzerce.
Blog Xinzerce.cz začíná!

Blog Xinzerce.cz začíná!

13.1.2013

Vítejte na našich stránkách. Dnešním dnem zde spouštíme zcela nový blog, kde se budeme pravidelně či nepravidelně setkávat.

Kromě informování o novinkách na oblíbeném inzertním serveru Xinzerce.cz je naším hlavním cílem postupně dávat dohromady užitečné rady, které Vám mohou pomoci s výběrem čehokoliv, co si můžete v průběhu života pořizovat. Ať už se jedná o auto, pozemek, žehlící prkno nebo kočárek pro Vaše dítko.

Jelikož já sama trávím hodně času vyhledáváním informací o všem, co se chystám koupit, často se setkávám pouze s obecnými informacemi, které mi většinou nejsou moc platné. Raději věnuji hledání více času a zjišťuji, jaké zkušenosti mají ostatní. Takové rady mi dávají větší smysl a pomohou mi tak s výběrem.

Právě proto není naším cílem předkládat Vám jen obecné rady, které můžete najít v podstatě kdekoliv. Budeme pro Vás pátrat, vyhledávat a ptát se konkrétních lidí. Jedině tak můžeme získat opravdu praktické rady, tipy a postřehy, které by nás všechny často ani nemusely napadnout.

Zároveň budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Chystáte se pořídit si do kuchyně novou lednici, nebo potřebujete poradit, jak vybrat dětskou postýlku? Neváhejte a napište nám. Možná právě Vám mohou naše články pomoci.

Krásný den Vám za tým Xinzerce.cz přeje,

IvetaKomentáře

© 2017 Xinzerce.cz - Kontakt